Agrarking.com

Online Fachhandel für Landwirtschaft, Viehhaltung

Rinderzucht, Schweinezucht, Pferdezucht, Schafzucht, Geflügelzucht, Haus- Hof & Gartenbedarf, Veterinärbedarf und Kleintierhaltung Hunde, Katzen, Kaninchen, Hamster

Shop By

Items 253-288 of 796

Set Descending Direction
Filter by
Sort by
  1. Kerbl Ear tag Twintak, shaped, red, blue, yellow, green, white - 50 PCs / Pack
    Special Price €5.62 Regular Price €7.49
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    €0.11 / 1 Stück (St)
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  2. Kerbl Safety link 5 mm, galvanised
    Special Price €0.49 Regular Price €0.64
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    €0.49 / 1 Stück (St)
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  3. Kerbl Safety link 6 mm, galvanised
    Special Price €0.52 Regular Price €0.69
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    €0.52 / 1 Stück (St)
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  4. Kerbl Eartag duo yellow, red, blue, green, white, marked - 25 PCs / Pack
    Special Price €5.91 Regular Price €7.88
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    €0.24 / 1 Stück (St)
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  5. Swann Scalpel blade
    €41.65
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    €0.42 / 1 Stück (St)
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  6. Kerbl Primaflex ear tag/mark size 0, blank, yellow, red, green, blue, white (25 pieces per pack)
    from €7.69
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    €0.31 / 1 Stück (St)
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  7. Kerbl Snap Hooks zinc plated 40 mm / 4 mm
    Special Price €0.67 Regular Price €0.88
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    €0.67 / 1 Stück (St)
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  8. Kerbl Under rubber tail holder
    Special Price €0.56 Regular Price €0.75
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  9. Kerbl Teat for lamb feeding bucket
    Special Price €0.67 Regular Price €0.89
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    €0.67 / 1 Stück (St)
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  10. Kerbl Upper rubber tail holder
    Special Price €0.51 Regular Price €0.69
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  11. Kerbl Pig trunk ring
    Special Price €0.61 Regular Price €0.81
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    €0.61 / 1 Stück (St)
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  12. Kerbl Zinc-plated snap hook 70 mm / 7 mm
    Special Price €0.80 Regular Price €1.06
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    €0.80 / 1 Stück (St)
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  13. Kerbl Replacement seals nylon spray 10-50 ml
    from €0.55
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    €0.55 / 1 Stück (St)
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  14. Kerbl Under rubber with mandrel for tail holders
    Special Price €0.89 Regular Price €1.19
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  15. Kerbl Snap hook galvanized 80 x 8mm - Fire brigade galvanized steel DIN 5299
    Special Price €0.92 Regular Price €1.23
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    €0.92 / 1 Stück (St)
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  16. Kerbl Colours assorted needle Curry comb, plastic, adjustable hand strap,
    from €1.44
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    €1.44 / 1 Stück (St)
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  17. Kerbl Replacement teat anti-VAC
    Special Price €1.36 Regular Price €1.81
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    €1.36 / 1 Stück (St)
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  18. Kerbl Plug-in nipple/coupling
    Special Price €1.08 Regular Price €1.44
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    €1.08 / 1 Stück (St)
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  19. Kerbl Snap Hooks zinc plated 90 mm / 9 mm
    Special Price €1.04 Regular Price €1.38
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    €1.04 / 1 Stück (St)
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  20. Kerbl Replacement body Plaetchen, 6 pieces for Vole claw trap
    Special Price €2.76 Regular Price €3.68
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    €0.46 / 1 Stück (St)
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  21. Kerbl Mane comb (10 cm)
    Special Price €1.56 Regular Price €2.08
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    €1.56 / 1 Stück (St)
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  22. Kerbl Plastic rod step unilaterally, 105 cm
    Special Price €6.58 Regular Price €8.77
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    €1.32 / 1 Stück (St)
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  23. Kerbl Plastic rod double kick 104 cm
    Special Price €7.69 Regular Price €10.25
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    €1.54 / 1 Stück (St)
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  24. Kerbl Rubber Striegel junior, oval, black
    Special Price €1.51 Regular Price €2.01
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    €1.51 / 1 Stück (St)
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  25. Kerbl Replacement steel rim size 5
    Special Price €1.64 Regular Price €2.19
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  26. Kerbl Replacement steel edge for grain shovel
    Special Price €1.58 Regular Price €2.11
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    €1.58 / 1 Stück (St)
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  27. Kerbl Rubber Currycomb made of hard rubber
    Special Price €1.74 Regular Price €2.32
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    €1.74 / 1 Stück (St)
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  28. Kerbl Cotton Wool Cottino vet 100 gr., 10 cm wide
    Special Price €2.06 Regular Price €2.75
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  29. Kerbl Replacement handle holder
    from €2.57
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    €2.57 / 1 Stück (St)
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  30. Kerbl On hanging chain for piglets teether
    Special Price €1.95 Regular Price €2.59
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    €1.95 / 1 Stück (St)
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  31. Kerbl Rubber nubs Striegel
    Special Price €2.28 Regular Price €3.05
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    €2.28 / 1 Stück (St)
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  32. Kerbl Bondage tapes EuroFarm, Red
    Special Price €1.84 Regular Price €2.46
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    €1.84 / 1 Stück (St)
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  33. Kerbl Pasture fence rod with loop isolator 105 cm, 10 PCs / carton
    Special Price €23.97 Regular Price €31.95
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    €23.97 / 1 Stück (St)
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  34. Kerbl Rabbit bottle plastic with glass tubes
    Special Price €1.77 Regular Price €2.36
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    €1.77 / 1 Stück (St)
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  35. Kerbl Plastic rod double kick 156 cm
    Special Price €9.91 Regular Price €13.21
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    €9.91 / 1 Stück (St)
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
  36. Kerbl Cotton Wool Cottino vet 100 g 10 cm wide
    Special Price €2.06 Regular Price €2.75
    Incl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
    Delivery time
    2-3 Tage
    Out of stock
per page
Copyright © 2013-present Magento, Inc. All rights reserved.